Аққорған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 588 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8093 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққорған ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 115 593,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 109 306,7 мың теңге;
2) шығындар – 118 264,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 670,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 670,8 мың теңге;
қарыздар түсімі –0;
қарыздарды өтеу– 0;

О бюджете сельского округа Аккорган на 2021-2023 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2020 года № 588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8093.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 115 593,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 287 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 109 306,7 тысяч тенге;
2) затраты – 118 264,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –2 670,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 670,8 тысяч тенге;
задолжность по поступлениям– 0;
погашение задолжность– 0;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 670,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 10.12.2021 № 122 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2021 жылға 80 122 мың теңге.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының кезектен тыс LVІІІ сессиясының төрағасы Т. Мамуов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 588 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Аққорған ауылдық округі бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 2 670,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2021 № 122 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Объем субвенций за 2021 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 80 122 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LVІIІ сессии Жанакорганского районного маслихата Т. Мамуов
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 588
Бюджет сельского округа Аккорган на 2021 год

5 125
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
5 125
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0

5 125
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
5 125
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0