Көшелерге атауберу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Байкенже ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 60 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 ақпанда № 7244 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес, Байкенже ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байкенже ауылдық округі Байкенже ауылының келесі көшелеріне:
1) Байкенже ауылының кіре беріс бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшеге "Қожамберді батыр" есімі;
2) Қ.Сіргебайұлы және А.Дүйсенұлы көшелерімен перпендикуляр орналасқан атауы жоқ көшеге "Тұрдан Өмірбайұлы" есімі;
3) Ө.Өткелбайұлы көшесінен басталатын және А.Дүйсенұлы көшесімен қиылысатын атауы жоқ көшеге "Өтебай Дүйсенов" есімі;
4) атауы жоқ 5-көшеге "Орал палуан" есімі;
5) атауы жоқ 6-көшеге "Смайыл Жандарбеков" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байкенже ауылдық округінің әкімі Н. Оспанов

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Байкенже Жанакорганского района Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2020 года № 7244
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 10 декабря 2019 года №3, аким сельского округа Байкенже РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Байкенже сельского округа Байкенже:
1) безымянной улице, расположенной в подъездной части села Байкенже имя "Қожамберді батыр";
2) безымянной улице, расположенной перпендикулярно с улицами К.Сиргебайулы и А.Дуйсенулы имя "Тұрдан Өмірбайұлы";
3) безымянной улице, начинающейся с улицы О.Откельбайулы и пересекающейся с улицой А.Дуйсенулы имя "Өтебай Дүйсенов";
4) безымянной 5-улице имя "Орал палуан";
5) безымянной 6-улице имя "Смайыл Жандарбеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Байкенже Н. Оспанов