"2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 361 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 437 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 7779 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 361 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7049 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13669652,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4637798,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11375 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19944 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9000535,4 мың теңге;
2) шығындар – 13839823,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107977 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 202801 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94824 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -278148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 278148 мың теңге;
қарыздар түсімі – 202801 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94824 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 170171 мың теңге".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 3 ноября 2020 года № 437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 ноября 2020 года № 7779. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7049, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13669652,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4637798,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11375 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19944 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9000535,4 тысяч тенге;
2) затраты – 13839823,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107977 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 202801 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94824 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -278148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –278148 тысяч тенге;
поступление займов -202801 тысяч тенге;
погашение займов – 94824 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 170171 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

178622,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
178622,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6029332
003
Жалпы білім беру
5746103
006
Балаларға қосымша білім беру
283229
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
139589,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
139589,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3925
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3925
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
487379,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39261,5
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
33299
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
104596
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1383
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1017,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
6196,5
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15980,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
132862,7
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
494,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
152287,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1094882,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2723
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2723
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
406874
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
406874
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
676862,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
456983
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29235,1
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
6175,5
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

178622,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
178622,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
6029332
003
Общеобразовательное обучение
5746103
006
Дополнительное образование для детей
283229
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
139589,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
139589,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3925
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3925
464
Отдел образования района (города областного значения)
487379,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
39261,5
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
33299
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
104596
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1383
012
Капитальные расходы государственного органа
1017,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6196,5
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15980,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132862,7
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
494,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
152287,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1094882,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2723
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2723
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
406874
010
Государственная адресная социальная помощь
406874
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
676862,5
004
Программа занятости
456983
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29235,1
007
Оказание жилищной помощи
6175,5
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

125,3
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4436
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60772
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6902,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
78940,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33292,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8423
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6423
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
702655,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152460
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
480
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
151980
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
476343
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1500
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
474843
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73852,5
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
52523,6
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
21328,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
498333,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
136076
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
136076
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
116154,6
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28953,8
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
7000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
16743
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

125,3
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4436
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60772
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6902,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
78940,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33292,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8423
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6423
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
702655,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
152460
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
480
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
151980
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
476343
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1500
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
474843
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73852,5
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
52523,6
015
Освещение улиц в населенных пунктах
21328,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
498333,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
136076
003
Поддержка культурно-досуговой работы
136076
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
116154,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
28953,8
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
7000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
16743
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях