Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 32 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 7661 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Шаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шаған ауылдық округінің Шаған ауылындағы Шіркейлі каналының оңтүстік бөлігіндегі Жүсіпәлі Омаров көшесі "Әбдамит Қосқанов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шаған ауылдық округінің әкімі У. Абдраманова

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 29 сентября 2020 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 сентября 2020 года № 7661
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 10 декабря 2019 года №3, аким сельского округа Шаган РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жусипали Омарова в южной части канала Ширкейли села Шаган сельского округа Шаган именем "Әбдамит Қосқанов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шаган У. Абдраманова