"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 51/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7307 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7047 нөмірімен тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 363 247, 8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 864 487 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 20 446 416, 8 мың теңге;
2) шығындар - 22 546 538, 8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 246 668 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 360 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 114 087 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 429 959 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 429 959 мың теңге;
қарыздар түсімі - 360 755 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2019 года № 51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 марта 2020 года № 7307. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7047, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 363 247, 8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 864 487 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18 344 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 20 446 416, 8 тысяч тенге;
2) затраты - 22 546 538, 8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 246 668 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 360 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 114 087 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 429 959 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 429 959 тысяч тенге;
поступление займов - 360 755 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу - 114 087 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 183 291 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
П. Маханбет
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурызы № 51/2 шешіміне 1-қосымша

погашение займов - 114 087 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 183 291 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
П. Маханбет
Cекретарь Шиелийского
районного маслихата
Б. Сыздық
Приложение 1 к решению Шиелийcкого районного маслихата от 17 марта 2020 года №51/2

40628
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
385
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1800
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41134
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41134
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
238314
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26099
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
212215
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
93528
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
93528
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
16641
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16641
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15262
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15262
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
83050
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74064
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8986
02
Қорғаныс
9726
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9726
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3522
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
316
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5888
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
24547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24547
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
24547
04
Бiлiм беру
15761392
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

40628
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
385
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1800
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41134
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
41134
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
238314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26099
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
212215
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
93528
040
Развитие объектов государственных органов
93528
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
16641
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16641
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15262
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
83050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
74064
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8986
02
Оборона
9726
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9726
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3522
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
316
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5888
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
24547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24547
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
24547
04
Образование
15761392
464
Отдел образования района (города областного значения)

15598868
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38721
003
Жалпы білім беру
12190562
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
209178
006
Балаларға қосымша білім беру
229849
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
629
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
103777
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29827
023
Әдістемелік жұмыс
26111
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
60669
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2300193
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
334178
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
75174
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
144098
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
144098
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18426
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10767
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7659
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2157221
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28553
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
28553
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
2128668
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
616632
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
55114
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
20383
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
302
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8804
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1023619
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

15598868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38721
003
Общеобразовательное обучение
12190562
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
209178
006
Дополнительное образование для детей
229849
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
629
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
103777
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29827
023
Методическая работа
26111
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
60669
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2300193
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
334178
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
75174
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
144098
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
144098
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18426
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10767
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7659
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2157221
464
Отдел образования района (города областного значения)
28553
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
28553
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2128668
004
Программа занятости
616632
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
55114
007
Оказание жилищной помощи
20383
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
302
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8804
010
Государственная адресная социальная помощь
1023619
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов