"Төңкеріс ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 тамыздағы № 58/8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 7591 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Төңкеріс ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/15 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7131 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Төңкеріс ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -107 065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 188 мың теңге;
трансферттер түсімдері -104 877 мың теңге;
2) шығындар -107 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) --532 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 532 мың теңге;
қарыздар түсімі –0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 532 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/15 "О бюджете сельского округа Тонкерис на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 августа 2020 года № 58/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 августа 2020 года № 7591. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 49/15 "О бюджете сельского округа Тонкерис на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7131 опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тонкерис на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 107 065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2188 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 104 877 тысяч тенге;
2) затраты - 107 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -532 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 532 тысяч тенге;
поступление займов -0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств -532 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы К. Шәукебаев
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 тамызы № 58/8
шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы №49/15
шешіміне 1-қосымша
Төңкеріс ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата К. Шәукебаев
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Б. Сыздық
Приложение к решению
Шиелийcкого районного маслихата
от 14 августа 2020 года № 58/8
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года №49/15
Бюджет сельского округа Тонкерис на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование