Жаңа көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 02-1/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 7431 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес, Ақтоған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы, Ақтоған ауылдық округі, Досбол датқа ауылының жаңадан ашылған атауы жоқ көшесіне "Пазылхан Қалышев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Г.Жүзбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоған ауылдық округінің әкімі Е. Ахметов

О присвоении наименования новой улице
Решение акима сельского округа Актоган Шиелийского района Кызылординской области от 18 мая 2020 года № 02-1/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2020 года № 7431
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 10 декабря 2019 года за № 3, аким сельского округа Актоган РЕШИЛ:
1. Присвоить новой безымянной улице села Досбол датка сельского округа Актоган Шиелийского района имя "Пазылхан Қалышев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актоган" Г.Жузбаевой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Актоган Е. Ахметов