Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Иіркөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 44 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 7505 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Иіркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иіркөл ауылдық округі Ы.Жақаев ауылының келесі көшелеріне:
1) атауы жоқ жаңа көшеге "Ибрагим Шохаев" есімі;
2) атауы жоқ жаңа көшеге "Сыздық Төребаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Иіркөл ауылдық округінің әкімі С. Монтаев

О присвоении наименований улицам
Решение акима Иркульского сельского округа Шиелийского района Кызылординской области от 3 июня 2020 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июня 2020 года № 7505
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Областной ономастической комиссии № 3 от 10 декабря 2019 года, аким сельского округа Иркуль РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села И.Жахаев сельского округа Иркуль:
1) безымянной новой улице имя "Ибрагим Шохаев";
2) безымянной новой улице имя "Сыздық Төребаев";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ирколь С. Монтаев