Жаңа көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кенті әкімінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 2285 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 7936 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Шиелі кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы, Шиелі кенті, "Шұғыла" мөлтек ауданындағы жаңа атауы жоқ көшеге "Руслан Бөлебай" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Шиелі кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Ә.Алдабергеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі кентінің әкімі Ғ. Аманжолов

О присвоении наименования новой улице
Решение акима поселка Шиели Шиелийского района Кызылординской области от 21 декабря 2020 года № 2285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 декабря 2020 года № 7936
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2 аким поселка Шиели РЕШИЛ:
1. Присвоить новой безымянной улице в микрорайоне "Шұғыла" поселка Шиели, Шиелийского района имя "Руслан Бөлебай".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Шиели" Алдабергенова А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким поселка Шиели Ғ. Аманжолов