Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 36/437 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 4225 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Дүйсенбаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2020 жылғы 29 мамырдағы
№ 36/437 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/334 "Тарих және мәдениет ескерткіштерінің қорғау аймақтары, құрылыс салуды реттеу аймақтары және қорғалатын табиғат ландшафты аймақтары туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2094 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/316 "Тарих және мәдениет ескерткіштерін қорғау аймақтары, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекаралары туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2591 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 қаңтардағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған).
3. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 2/19 "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғи ландшафты аймақтарының шекаралары туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3074 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 30 мамырдағы № 19/230 "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекаралары туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3655 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 36/437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 июня 2020 года № 4225
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистаукого областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Дюсенбаев
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 29 мая 2020 года № 36/437
Перечень утративших силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
1. Решение Мангистауского областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/334 "Об охранных зонах, зонах регулирования застройки и зонах охраняемого природного ландшафта памятников истории и культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2094, опубликовано 20 января 2011 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/316 "О границах охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта памятников истории и культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2591, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 31 января 2015 года).
3. Решение Мангистауского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 2/19 "О границах охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3074, опубликовано 8 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2018 года № 19/230 "О границах охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3655, опубликовано 25 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).