Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 167 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 4311 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Мангистауской области от 7 октября 2020 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 октября 2020 года № 4311
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 88 "Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2714 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Қ. Ережепов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 2 апреля 2015 года № 88 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2714, опубликовано 21 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" (Ережепов Б.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Н.Қ. Аққұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 7 қазаны
№ 167 қаулысына қосымша
Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы, шақырымы (шқ)
1
2
3
1
КR-1

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Аккулова Н.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 7 октября 2020 года
№ 167
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги, километр (км)
1
2
3
1
КR-1

"Маңғыстау атом энергетикалық комбинаты – Казатомөнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің су алғышынан "Құрық" теңіз портына дейін", 0-61,6 шқ"
16
КR-16
"Өмірзақ ауылынан бастап Ақтау қаласының жылы жағажайына дейін", 0-4,6 шқ"
17
КR-17
"Химия-гидрометаллургия зауыты (ХГМЗ) қиылысынан Ақтау қаласының № 23, 24, 28 "А" шағын аудандар қиылысына дейінгі № 55 автомобиль жолы", 0-7 шқ"

"От водозабора товарищества с ограниченной ответственностью "Мангистауский атомный энергетический комбинат – Казатомпром" до Морского порта Курык", 0-61,6 км"
16
КR-16
"От села Умирзак до теплого пляжа города Актау", 0-4,6 км"
17
КR-17
"Автомобильная дорога № 55 от перекрестка химико-гидрометаллургического завода (ХГМЗ) до пересечения микрорайонов № 23, 24, 28 "А" города Актау", 0-7 км"