2020 - 2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 40/472 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 4105 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 338 840 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 833 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 317 840 мың теңге;
2) шығындар – 345 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 519 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 519 мың теңге.

О бюджете села Кызылсай на 2020 - 2022 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 6 января 2020 года № 40/472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 января 2020 года № 4105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кызылсай на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 338 840 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 167 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 833 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 317 840 тысяч тенге;
2) затраты – 345 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 519 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 519 тысяч тенге.

Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 10.12.2020 № 52/566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылғы Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 279 812 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 10.12.2020 № 52/566 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 10.12.2020 № 52/566 (вводится в действие 01.01.2020).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай 2020 года выделена субвенция в сумме 279 812 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 10.12.2020 № 52/566 (вводится в действие 01.01.2020).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Худибаев).
4. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н. Худибаев).
4. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.