2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 180 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 4147 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Жаңаөзен қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ы. Құлатай) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Жаңаөзен қаласы әкімдігінің интернет–ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары А. Нұрдаулетовке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 13 марта 2020 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 марта 2020 года № 4147
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел образования" (Кулатай Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет–ресурсе акимата города Жанаозен.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен А. Нурдаулетова.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Ибагаров
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 13 наурыздағы
№ 180 қаулысына қосымша
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 23.07.2020 № 407 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары ның әкімшілік-аумақтық орналасуы (қала, ауыл)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы бір айдағы ата-ананың төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекеттік)
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық (мемлекеттік)
Дербес толық күндік шағын-орталық (жекеменшік)
Балабақша (мемлекеттік)
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық (мемлекеттік)
Дербес толық күндік шағын-орталық (жекеменшік)
3 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
3 жастан 7 жасқа дейін
1
қала

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Ибагаров
Приложение к
постановлению акимата города
Жанаозен от 13 марта 2020 года
№ 180
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 23.07.2020 № 407 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Администра тивно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (город, село)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Детский сад (государственный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе (государственный)
Самостоятельный мини-центр с полным днем пребывания (частный)
Детский сад (государственный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе (государственный)
Самостоятельный мини-центр с полным днем пребывания (частный)
До 3 лет
От 3 до 7 лет
От 3 до 7 лет
От 3 до 7 лет
1
город