Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 876 "Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 347 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 маусымда № 4245 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 12 наурыздағы №05-10-591 ақпараттық хатының негізінде, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы №876 "Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2919 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңаөзен қалалық тұрғын үй коммуналдық шарушылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Танатов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Б. Ізғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров

О признании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 30 ноября 2015 года № 876 "Об определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 18 июня 2020 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 июня 2020 года № 4245
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 12 марта 2020 года №05-10-591, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 30 ноября 2015 года №876 "Об определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2919, опубликовано 31 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства" (Танатов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Изгалиева Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров