Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 138 "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру қағидалары мен оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № 359 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 4247 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 13 сәуірдегі №05-10-799 ақпараттық хатының негізінде, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы №138 "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметтік куәлігін беру қағидалары мен оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3344 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Қ.Құсайнов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімі аппарат басшысы Қ.Құсайновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров

О признании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 27 марта 2017 года № 138 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" и исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета и его описание"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 24 июня 2020 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2020 года № 4247
В соответсвии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 13 апреля 2020 года №05-10-799, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 27 марта 2017 года № 138 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Жанаозен" и исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета и его описание (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3344, опубликовано 2 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жанаозен" (Кусайнов К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Кусайнова К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров