Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 281 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 4315 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4 тармағына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Транстелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жалпы алаңы 81,1772 гектар (Бейнеу ауданының босалқы жерлері – 47,7332 гектар, Боранқұл ауылы – 8,9527 гектар, Есет ауылы – 5,0794 гектар, Сарға ауылы – 7,3705 гектар, Бейнеу ауылы – 9,8604 гектар, Төлеп ауылы – 2,1810 гектар) жер учаскесіне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Елемесов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Теміровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Р. Шалбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 12 октября 2020 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 октября 2020 года № 4315
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей акционерному обществу "Транстелеком" на земельные участки общей площадью 81,1772 гектар (земли запаса Бейнеуского района – 47,7332 гектар, село Боранкул – 8,9527 гектар, село Есет – 5,0794 гектар, село Сарга – 7,3705 гектар, село Бейнеу – 9,8604 гектар, село Толеп – 2,1810 гектар) для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" (Елемесов Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темирова Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Бейнеуского района Р. Шалбаев