Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылы әкімінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 14 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қаңтарда № 4124 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылы әкімінің 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылы әкімінің 17.04.2020 № 51(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 09-18/08 ұсынысының негізінде Құрық ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Eр Сай Каспиан Контрактор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында бір қараусыз мысықтың өлексесінде "Құтырық" ауруының пайда болуына байланысты Қарақия ауданының Құрық ауылында орналасқан "Eр Сай Каспиан Контрактор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Құрық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман (Е.Омирбаев) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Құрық ауылы әкімінің орынбасарына (Е.Құдайсүгіров) жүктелсін.
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Тулегенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Курык Каракиянского района Мангистауской области от 28 января 2020 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 января 2020 года № 4124. Утратило силу решением акима села Курык Каракиянского района Мангистауской области от 17 апреля 2020 года № 51
Сноска. Утратило силу решением акима села Курык Каракиянского района Мангистауской области от 17.04.2020 № 51(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Каракиянская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 15 января 2020 года № 09-18/08, аким села Курык РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Ер Сай Каспиан Контрактор" расположенного в селе Курык Каракиянского района, в связи с возникновением болезни "Бешенство" у одной павшей безнадзорной кошки на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Ер Сай Каспиан Контрактор".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Курык" (главный специалист Е.Омирбаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Курык (Е.Кудайсугиров).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Тулегенов