Қарақия ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата – ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 72 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 4171 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Беккалина) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қарақия ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Тұяқовқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Каракиянскому району
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 27 марта 2020 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 апреля 2020 года № 4171
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Каракиянскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" (К.Беккалина) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата Каракиянского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Туякова.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі Қ.Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 72 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 27 марта 2020 года № 72
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Каракиянскому району

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 29.09.2020 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны, (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақысының мөлшері, (теңге)
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектепке дейінгі шағын-орталық (мемлекеттік)
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектепке дейінгі шағын-орталық (мемлекеттік)
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектепке дейінгі шағын-орталық (мемлекеттік)
1

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Каракиянского района Мангистауской области от 29.09.2020 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, (тенге)
Детский сад (частный/ государственный)
Дошкольный мини-центр (государственный)
Детский сад (частный/ государственный)
Дошкольный мини-центр (государственный)
Детский сад(частный/ государственный)
Дошкольный мини-центр (государственный)
1