Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 203 "Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 120 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 4242 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 12 наурыздағы №05-10-590 ақпараттық хатының негізінде, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 қыркүйектегі №203 "Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3712 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Абилов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Төретаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі Қ.Беков

О признании утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 17 сентября 2018 года № 203 "Об определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 18 июня 2020 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июня 2020 года № 4242
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 12 марта 2020 года №05-10-590, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 17 сентября 2018 года № 203 "Об определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3712, опубликовано 16 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Б.Абилов) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Торетаева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К.Беков