Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 277 "Қарақия ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 231 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 4325 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпанындағы "Жайылымдар туралы" заңының 9 бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарақия ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 277 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3503 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Мекенова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарақия ауданы әкімінің орынбасары С.Төретаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 23 қазаны
№ 231 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 277 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

О внесении изменения в постановление акимата Каракиянского района от 25 декабря 2017 года № 277 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каракиянскому району"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 23 октября 2020 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 октября 2020 года № 4325
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 25 декабря 2017 года № 277 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каракиянскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3503, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел земельных отношений" (Н.Мекенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каракиянского района Торетаева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 23 октября 2020 года
№ 231
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от "25" декабря 2017 года № 277
Схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каракиянскому району