Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 қарашадағы № 9 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қарашада № 4340 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2813 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйектегі "Қарақия" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
№ 148 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарақия теміржол станциясы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құрық ауылының № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, В блогы, телефон/факс: 8/72937/ 7-15-40.
Шекарасы: Қарақия теміржол станциясының, Маңғыстау шағын ауданының барлық үйлері.";
№ 151 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-2-30.
Шекарасы: Жетібай ауылының Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, Аэропорт, 2-ауыл шағын аудандарының барлық үйлері.";
№ 152 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Шекарасы: Жетібай ауылының Астана, Күржіманұлы, Мұнайшы-2 шағын аудандарының барлық үйлері.";
№ 153 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия ауданы әкімдігінің "Өскенбай Қалманбетұлы атындағы Жетібай балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-51.
Шекарасы: Жетібай ауылының Мұнайшы-1, Т.Аубәкіров, М.Өскінбаев, Ұлутас, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері.";
№ 155 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Шекарасы: Жетібай ауылының Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы шағын аудандарының барлық үйлері.";
№ 157 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 157 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года № 61 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 2 ноября 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 ноября 2020 года № 4340
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каракиянского района от 14 августа 2015 года "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2813, опубликовано в газете "Қарақия" от 3 сентября 2015 года) следующие изменения:
в приложении:
избирательный участок № 148 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 148
Центр: железнодорожная станция Каракия, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 11 села Курык" Каракиянского районного отдела образования, блок В, телефон/факс: 8/72937/ 7-15-40.
Границы: все дома железнодорожной станции Каракия, микрорайона Мангистау.";
избирательный участок № 151 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 151
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №3 села Жетыбай" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 26-2-30.
Границы: все дома микрорайонов Геофизика, Ш.Ыбраймулы, Аэропорт, 2-ауыл села Жетыбай.";
избирательный участок № 152 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 152
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №4 села Жетыбай" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Границы: все дома микрорайонов Астана, Куржиманулы, Мунайшы-2 села Жетыбай.";
избирательный участок № 153 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 153
Центр: село Жетыбай, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жетыбайская детская школа искусств имени Оскенбая Калманбетулы" акимата Каракиянского района, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-51.
Границы: все дома микрорайонов Мунайшы-1, Т.Аубакирова, М.Оскинбаева, Улутас, Тулендиева села Жетыбай.";
избирательный участок № 155 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 155
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №8 села Жетыбай" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Границы: все дома микрорайонов Ж. Мынбаева, О.Калманбетулы, Т.Алиева, С.Жангабылулы села Жетыбай.";
избирательный участок № 157 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 157

Орталығы: Сенек ауылының Аққұдық елді мекені, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Аққұдық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 41-010.
Шекарасы: Сенек ауылының Аққұдық елді мекенінің барлық үйлері.".
2. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемелекеттік мекемесі (Л.Жолдасбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы Б.Ерденбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков

Центр: населенный пункт Аккудук села Сенек, здание коммунального государственного учреждения "Аккудукская основная школа" Каракиянского районного отдела образования, телефон/факс: 8/72937/ 41-010.
Границы: все дома населенного пункта Аккудук села Сенек.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" (Жолдасбаева Л.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющему обязанности руководителя аппарата акима района Ерденбаева Б.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков