Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 маусымдағы № 137 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануаларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 240 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 4344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 05-10-1613 ақпараттық хатының негізінде, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 маусымдағы № 137 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидасын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 2273 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 шілдеде "Қарақия" гезетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарақия аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Құсайынов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Төретаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков

О признании утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 26 июня 2013 года № 137 "Правил поступления и использования безнадзорных животных поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 16 ноября 2020 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 ноября 2020 года № 4344
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 28 сентября 2020 года № 05-10-1613, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каракиянского района от 26 июня 2013 года № 137 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2273, опубликовано в газете "Қарақия" от 30 июля 2013 года).
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел сельского хозяйства" (С.Кусайынов) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Торетаева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков