Қарақия ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 266 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 4409 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каракиянского района
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 31 декабря 2020 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 31 декабря 2020 года № 4409
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Қ.Рысбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарақия ауданы әкімінің орынбасары С.Төретаевқа жүктелсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каракиянского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел экономики и финансов" (К.Рысбаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каракиянского района Торетаева С.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 266 қаулысына қосымша
Қарақия ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендердегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1.
Құрық ауылы

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Каракиянского района К. Беков
Приложение к
постановлению акимата Каракиянского района
от 31 декабря 2020 года № 266
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каракиянского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Коэффициенты зонирования
1
село Курык