Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37/295 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 49/361 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 4351 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 38/455 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4347 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37/295 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4101 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 905 646,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 235 398,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 653,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 131 429,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 520 165,1 мың теңге;
2) шығындар – 13 896 110,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 756,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 437,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 013 220,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 013 220,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 905 683,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 437,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 974,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37/295 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2020 года № 49/361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 декабря 2020 года № 4351
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 20 ноября 2020 года № 38/455 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 32/395 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4347), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37/295 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4101, опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 905 646,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 235 398,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 653,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131 429,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 520 165,1 тысяч тенге;
2) затраты – 13 896 110,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 756,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 193,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 437,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 013 220,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 013 220,4 тысяч тенге;
поступление займов – 2 905 683,0 тысячи тенге;
погашение займов – 18 437,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 974,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман – заңгер Ә.Нәдірқожақызы) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озғамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қонақбаев
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының

2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный спецалист – юрист Ә.Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б.Қонақбаев
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение
к решению Тупкараганского
районного маслихата