2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қаңтарда № 4125 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 28.05.2020 № 54/503 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4111 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 722 599,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 419 416,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 940,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 294 243,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 777 446,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 847,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 847,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 847,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 61/537 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 996 681,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 456 124,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 532 617,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 268 912,7 мың теңге;
Баянды ауылына – 194 445,3 мың теңге;

О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27 января 2020 года № 50/468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 января 2020 года № 4125.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28.05.2020 № 54/503(вводится в действие 01.01.2020).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4111), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 722 599,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 419 416,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 940,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 294 243,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 777 446,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54 847,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 847,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 847,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2020 № 61/537 (вводится в действие 01.01.2020).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 2 996 681,0 тысяча тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 456 124,8 тысячи тенге;
сельского округа Баскудык – 532 617,4 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 268 912,7 тысяч тенге;
села Баянды – 194 445,3 тысяч тенге;

Дәулет ауылдық округіне – 226 845,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 496 725,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 821 010,4 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 61/537 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).
4. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

сельского округа Даулет – 226 845,3 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 496 725,1 тысяч тенге;
села Мангистау – 821 010,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2020 № 61/537 (вводится в действие 01.01.2020).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Н. Жолбаев).
4. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области и его официальное опубликование в средствах массовой информации.

5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Укибаев
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№ 50/468 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 61/537 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Укибаев
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 27 января 2020 года № 50/468
Бюджет сельского округа Атамекен на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2020 № 61/537 (вводится в действие 01.01.2020).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс