Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 51/489 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 4159 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы №33/403 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4142 болып тіркелген) шешіміне және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2020 жылғы 26 ақпандағы №05-10-497 ақпараттық хатына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №49/464 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4111 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 879 900,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 786 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 521,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 137 419,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 14 934 413,2 мың теңге;
2) шығындар – 21 890 306,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 858,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 162 847,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 989,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 265,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 265,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 159 060,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 156 989,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 194,0 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16 марта 2020 года № 51/489. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 марта 2020 года № 4159
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2020 года №33/403 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4142) и на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 26 февраля 2020 года №05-10-497, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года №49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4111, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 879 900,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 786 546,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 521,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 137 419,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 934 413,2 тысяч тенге;
2) затраты – 21 890 306,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 858,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 162 847,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 989,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 265,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 265,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 159 060,0 тысяч тенге;
погашение займов – 156 989,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 194,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 725 324,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 436 453,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 451 604,8 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 253 924,1 мың теңге;
Баянды ауылына – 195 441,9 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 203 561,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 436 074,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 748 264,0 мың теңге.";
4 тармақтың 8), 15) тармақшалары келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"8) 59 910,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
15) 10 292,0 мың теңге – Маңғыстау-4 тұрғын массивінде 15 шақырым ауылішілік автомобиль жолының құрылысы;";
4 тармақтың 3), 5), 16) тармақшаларының  қазақ тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалсын:
"3) 721 842,0 мың теңге – мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы;
5) 26 628,0 мың теңге – мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы;
16) 100 000,0 мың теңге – Қызылтөбе-2 тұрғын массивінде ауылішілік автомобиль жолының құрылысы.";
4 тармақтың 9), 12), 14) тармақшаларының  орыс тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалсын;
8 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.";
8.1. тармақ алынып тасталсын;
11 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылы әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі 6 қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 2 725 324,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 436 453,8 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 451 604,8 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 253 924,1 тысяч тенге;
села Баянды – 195 441,9 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 203 561,3 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 436 074,1 тысяч тенге;
села Мангистау – 748 264,0 тысяч тенге.";
подпункты 8), 15) пункта 4 изложить в новой редакции следующего содержания:
"8) 59 910,0 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
15) 10 292,0 тысяч тенге – строительство 15 километров внутрисельской автомобильной дороги в жилом массиве Мангистау-4;";
подпункты 3), 5), 16) пункта 4 текст на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке оставить без изменения;
подпункты 9), 12), 14) пункта 4 текст на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке оставить без изменения:
"9) 81 326,0 тысяч тенге – средний ремонт 0-6 километров автомобильных дорог районного значения обход в селе Мангистау;
12) 200 000,0 тысяч тенге – строительство сетей водоснабжения жилого массива Мангистау-5 в селе Мангистау;
14) 300 000,0 тысяч тенге – строительство сетей канализации села Мангистау;";
пункт 8 изложить в новой редакции следующего содержания:
"8. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
пункт 8.1. исключить;
пункт 11 изложить в новой редакции следующего содержания:
"11. Перечень потребности специалистов здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты по предоставлению мер социальной поддержки в 2020 году реализуется согласно приложению 6.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

көрсетілген шешімнің 4 қосымшаcы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области и его официальное опубликование в средствах массовой информации.

21 976,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 976,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
193 736,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
193 736,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
566 385,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 443,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
503 039,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 403,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
803,6
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
803,6
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
107 052,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 052,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 850,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 850,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30 000,0
02
Қорғаныс
13 176,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 176,0
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
13 176,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
30 867,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 795,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 795,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25 072,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 072,0
04
Білім беру
12 671 958,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 455 676,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 279,0
003
Жалпы білім беру
11 083 022,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

21 976,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 976,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
193 736,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
193 736,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
566 385,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61 443,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
503 039,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 403,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
803,6
040
Развитие объектов государственных органов
803,6
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
107 052,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
107 052,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 850,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
45 850,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 000,0
02
Оборона
13 176,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 176,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 176,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
30 867,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 795,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 795,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
25 072,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
25 072,0
04
Образование
12 671 958,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 455 676,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
59 279,0
003
Общеобразовательное обучение
11 083 022,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

609 334,0
006
Балаларға қосымша білім беру
269 755,5
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 857,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
278 757,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 093,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 503,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
92 075,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 843,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 843,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
199 439,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
199 439,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 004 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
906,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
906,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 953 094,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 201,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
118 469,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44 044,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
821 182,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
218,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
572 362,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 497,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 719,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57 334,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
146 356,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 640,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 162,0
050
Қазақстан Республикасыда мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

609 334,0
006
Дополнительное образование для детей
269 755,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 857,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
278 757,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 093,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 503,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
92 075,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 843,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
16 843,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
199 439,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
199 439,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 004 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
906,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
906,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 953 094,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 201,0
002
Программа занятости
118 469,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44 044,0
005
Государственная адресная социальная помощь
821 182,0
006
Оказание жилищной помощи
218,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
572 362,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 497,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 719,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 334,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
146 356,0
021
Капитальные расходы государственного органа
23 640,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 162,0
050
Обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике казахстан