Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 52/494 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 4191 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді-Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 61/538 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы №51/489 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4159 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы №50/468 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4125 болып тіркелген, 2020 жылдың 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 947 266,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 718 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 228 363,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 002 113,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 847,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 847,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 8 апреля 2020 года № 52/494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 апреля 2020 года № 4191.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2020 № 61/538 (вводится в действие 01.01.2020).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 16 марта 2020 года №51/489 "О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года №49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4159), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4125, опубликовано 30 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 3 947 266,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 718 903,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 228 363,0 тысяч тенге;
2)затраты – 4 002 113,9 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 54 847,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 847,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 847,9 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 725 324,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 436 453,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 451 604,8 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 253 924,1 мың теңге;
Баянды ауылына – 195 441,9 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 203 561,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 436 074,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 748 264,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 1 тармағына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді-Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 61/538 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).

используемые остатки бюджетных средств – 54 847,9 тысяч тенге";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 2 725 324,0 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Атамекен – 436 453,8 тысяч тенге;
сельскому округу Баскудык – 451 604,8 тысяч тенге;
сельскому округу Батыр – 253 924,1 тысяч тенге;
села Баянды – 195 441,9 тысяча тенге;
сельскому округу Даулет – 203 561,3 тысячи тенге;
сельскому округу Кызылтобе – 436 074,1 тысяча тенге;
села Мангистау – 748 264,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.12.2020 № 61/538 (вводится в действие 01.01.2020).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Н. Жолбаев).

3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Есенкулов
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 8 сәуірдегі
№52/494 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№50/468 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Есенкулов
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 8 апреля 2020 года №52/494
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 27 января 2020 года №50/468
Бюджет сельского округа Атамекен на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс