Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 9-ш шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 4220 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі №05-14-774 және 2020 жылғы 14 мамырдағы №05-10-882 ақпараттық хаттарының негізінде, Мұнайлы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Мұнайлы ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3777 болып тіркелген, 2019 жылы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Оспан) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Оспанға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданы әкімінің
2020 жылғы 29 мамыры
№ 9-ш шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы әкімінің
2019 жылғы 15 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін сайлау учаскелері
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі, 33 А, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Есмәмбет, А. Оңғарбекұлы көшелерінің барлық тұрғын үйлері, №№ 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98 тұрғын үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 29 мая 2020 года № 9-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 мая 2020 года № 4220
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также на основании информационных писем республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 9 апреля 2020 года № 05-14-774 и от 14 мая 2020 года №05-10-882, аким Мунайлинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мунайлинского района от 15 января 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3777, опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мунайлинского района" (руководитель аппарата Оспан Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оспан Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров
Приложение
к решению акима
Мунайлинского района
от 29 мая 2020 года № 9-ш
Приложение
к решению акима
Мунайлинского района
от 15 января 2019 года
№ 1
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Мунайлинского района
Избирательный участок № 193
Центр: cело Мангистау, улица Есмамбет, 33 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Шогы Муналулы" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Границы: все жилые дома улиц Есмамбет, А. Онгарбекулы, жилые дома №№ 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98 села Мангистау.
Избирательный участок № 194

Орталығы: Маңғыстау ауылы, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-70.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының № 22 кварталының барлық тұрғын үйлері, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 тұрғын үйлер, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Есмамбет көшесі, 33 А, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-58-41.
Шекарасы: Маңғыстау ауылы Шапағат көшесінің, №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 кварталдарының, Ақ Еспе тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№11 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 30-46-70.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Бозжыра тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Шерқала тұрғын үй массивінің №№1-200 үйлері.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-94-54.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Бесшоқы тұрғын үй массивінің №№ 1-700 тұрғын үйлері.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын үй массиві, №555 учаске, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-71-20.
Шекарасы: Баянды ауылының Баянды-1, Баянды-2 тұрғын үй массивтерінің, Үлкен Емір, Кіші Емір, Құйылыс елді мекендерінің, №16 темір жол бекетінің барлық тұрғын үйлері.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Болашақ тұрғын үй массиві, Наурыз көшесі, №315 учаске, телефон/факс: 8 /7292/ 33-08-83.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Туған ел тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Арман тұрғын үй массиві, № 398 учаске, телефон/факс: 8 /7292/ 33-08-83.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Арман тұрғын үй массивінің, Арай тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 201 сайлау учаскесі

Центр: село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "№1 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-70.
Границы: все жилые дома квартала № 22, жилые дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 села Мангистау, республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области".
Избирательный участок № 195
Центр: село Мангистау, улица Есмамбет, 33 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Шогы Муналулы" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 46-58-41.
Границы: все жилые дома улицы Шапагат, кварталов №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, жилого массива Ақ Еспе села Мангистау.
Избирательный участок № 196
Центр: село Мангистау, жилой массив Шерқала, здание коммунального государственного учреждения "№11 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон /факс: 8 /7292/ 30-46-70.
Границы: все жилые дома жилого массива Бозжыра, дома №№1-200 жилого массива Шерқала села Мангистау.
Избирательный участок № 197
Центр: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы, здание коммунального государственного учреждения "№8 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 34-94-54.
Границы: жилые дома №№1-700 жилого массива Бесшоқы села Мангистау.
Избирательный участок № 198
Центр: село Баянды, жилой массив Баянды-3, участок №555, здание коммунального государственного учреждения "№3 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 46-71-20.
Границы: все жилые дома жилых массивов Баянды-1, Баянды-2, населенных пунктов Большой Емир, Малый Емир, Куйулыс, железнодорожного разъезда №16 села Баянды.
Избирательный участок № 199
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Болашак, улица Наурыз, участок №315, телефон/факс: 8 /7292/ 33-08-83.
Границы: все жилые дома жилого массива Туган ел сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 200
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Арман, участок №398 телефон/факс: 8 /7292/ 33-08-83.
Границы: все жилые дома жилого массива Арман, улиц Бейбитшилик, Райхан, Рауан, Акикат, Ыкылас жилого массива Арай сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 201

Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№7 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-11.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Қаламқас тұрғын үй массивінің №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№7 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-10.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Болашақ, Көктем тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Маржан тұрғын үй массиві, Сұңқар көшесі, №9 учаске, телефон /факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Маржан тұрғын үй массивінің Рауан, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық, Өркен, Бәйтерек, Бейбітшілік, Сұңқар, Жігер, Еңбекші көшелеріндегі барлық тұрғын үйлері.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Алау тұрғын үй массиві, Барыс көшесі, №60 құрылыс, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№14 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Басқұдық тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын үй массивінің Жеңіс, Тамшалы, Шағала, Атамекен, Наурыз, Таңшолпан, Самал, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Жадыра, Шапағат, Мирас, Маусым, Темірқазық, Саура, Гүлмайса, Балауса, Арман, Қызғалдақ, Думан, Алау, Отпан, Жаңа құрылыс, Інжу көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылдық округінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-56-96.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Рахат тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-41-95.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Бірлік, Ынтымақ елді мекендерінің, Жаңалық, Маусым, Желтоқсан, Уалиханов, Абай көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 208 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас, здание коммунального государственного учреждения "№7 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-11.
Границы: все жилые дома улиц №№3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 жилого массива Каламкас сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 202
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Каламкас, здание коммунального государственного учреждения "№7 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-10.
Границы: все жилые дома жилых массивов Болашак, Коктем сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 203
Центр: сельский округ Баскудык, жилой массив Маржан, улица Сункар, участок №9, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Границы: все жилые дома улиц Рауан, Жазира, Жетису, Нурсат, Шугыла, Шаттык, Оркен, Байтерек, Бейбитшилик, Сункар, Жигер, Енбекші жилого массива Маржан сельского округа Баскудык.
Избирательный участок № 204
Центр: сельский округ Баскудык, жилой массив Алау, улица Барыс, строение №60, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №14" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Границы: все жилые дома жилого массива Баскудык, все жилые дома улиц Женис, Тамшалы, Шагала, Атамекен, Наурыз, Таншолпан, Самал, Достык жилого массива Болашак сельского округа Баскудык.
Избирательный участок № 205
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "№9 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Границы: все жилые дома улиц Жадыра, Шапагат, Мирас, Маусым, Темирказык, Саура, Гулмайса, Балауса, Арман, Кызгалдак, Думан, Алау, Отпан, Жана курылыс, Инжу жилого массива Жана коныс сельского округа Баскудык.
Избирательный участок № 206
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Баскудык Мунайлинского района" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8 /7292/ 30-56-96.
Границы: все жилые дома жилого массива Рахат сельского округа Баскудык.
Избирательный участок № 207
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "№2 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс:8 /7292/ 46-41-95.
Границы: все жилые дома населенных пунктов Бирлик, Ынтымак, улиц Жаналык, Маусым, Желтоксан, Уалиханов, Абай сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 208

Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің  Әуезов, Мәметова, Молдағұлова, Сағыныш, Иманов көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашақ, Достық, Түркістан көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қызылтөбе ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 44-17-44.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№6 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-50-25.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінің №№ 1-885 тұрғын үйлері.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№4 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-98-21.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округінің №№ 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 19, 20 кварталдарының және Жаңа Дәулет тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, 24 орам, 55/1 құрылыс, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы ауданы Дәулет ауылдық округінің балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69.
Шекарасы: Дәулет ауылдық округінің №№ 1-107 тұрғын үйлері, Мұнайбазасы мекенінің және №№ 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16 кварталдарының барлық тұрғын үйлері.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№10 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-32-01.
Шекарасы: Батыр ауылдық округінің Емір, Шерқала, Самал, Тамшалы шағын аудандары.
№ 215 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "№2 жалпы білім беру орта мектебі", Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Границы: все жилые дома улиц Ауезов, Маметова, Молдагулова, Сагыныш,  Иманова сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 209
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "Қызылтөбе лицейі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Границы: все жилые дома улиц Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Болашак, Достык, Туркестан сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 210
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры села Кызылтобе" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/7292/ 44-17-44.
Границы: все жилые дома улиц Кубыла, Балауса, Мынбаев, Есир, Нурым, Шабай, Алшын, Косымбаев, Матжан, Кулбарак сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 211
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8/7292/ 30-50-25.
Границы: жилые дома №№1-885 жилого массива Кызылтобе-2 сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 212
Центр: сельский округ Даулет, здание коммунального государственного учреждения "№4 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 34-98-21.
Границы: все жилые дома кварталов №№ 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 19, 20 и жилого массива Жана Даулет сельского округа Даулет.
Избирательный участок № 213
Центр: сельский округ Даулет, квартал 24, строение 55/1, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа сельского округа Даулет Мунайлинского района" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69.
Границы: жилые дома №№ 1-107, все жилые дома местности Нефтебаза и кварталов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16 сельского округа Даулет.
Избирательный участок № 214
Центр: сельский округ Батыр, здание коммунального государственного учреждения "№ 10 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 34-32-01.
Границы: микрорайоны Емир, Шеркала, Самал, Тамшалы сельского округа Батыр.
Избирательный участок № 215

Орталығы: Маңғыстау ауылы, Шерқала тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№11 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 30-46-70.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Шерқала тұрғын үй массивінің №№201-883 тұрғын үйлері.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-47-10.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Атамекен тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-14-58.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Жалын тұрғын үй массивінің, Арай тұрғын үй массивінің Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Самал, Алау тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Бесшоқы тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-94-57.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Бесшоқы тұрғын үй массивінің №№701-1320 тұрғын үйлері.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№6 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-30-43.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінің №№ 886-1624 тұрғын үйлері.
№221 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Балауса көшесі, 9 квартал, 26/6 құрылыс, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-71-94.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округінің Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінің №№ 1625-2034 тұрғын үйлері, Досан, Асаубарақ, Сүгір, Атагозы, Тобанияз көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№222 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№10 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-41-77.
Шекарасы: Батыр ауылдық округінің Хазар, Астана, Алматы, Болашақ шағын аудандарының тұрғын үйлері.
№223 сайлау учаскесі

Центр: село Мангистау, жилой массив Шерқала, здание коммунального государственного учреждения "№11 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон /факс: 8 /7292/ 30-46-70.
Границы: жилые дома №№201-883 жилого массива Шерқала села Мангистау.
Избирательный участок № 216
Центр: сельский округ Атамекен, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 34-47-10.
Границы: все жилые дома жилого массива Атамекен сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 217
Центр: сельский округ Атамекен, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 33-14-58.
Границы: все жилые дома жилого массива Жалын, улиц Кызгалдак, Гульмайса, Достык жилого массива Арай сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 218
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "№9 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Границы: все жилые дома жилых массивов Самал, Алау сельского округа Баскудык.
Избирательный участок № 219
Центр: село Мангистау, жилой массив Бесшоқы, здание коммунального государственного учреждения "№8 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 34-94-57.
Границы: жилые дома №№701-1320 жилого массива Бесшоқы села Мангистау.
Избирательный участок № 220
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание коммунального государственного учреждения "№6 жалпы білім беру орта мектебі" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8/7292/ 30-30-43.
Границы: жилые дома №№886-1624 жилого массива Кызылтобе-2 сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 221
Центр: сельский округ Кызылтобе, улица Балауса, квартал 9, строение 26/6, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №13" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8/7292/ 34-71-94.
Границы: жилые дома №№1625 – 2034 жилого массива Кызылтобе-2, все жилые дома улиц Досан, Асаубарак, Сугир, Атагозы, Тобанияз сельского округа Кызылтобе.
Избирательный участок № 222
Центр: сельский округ Батыр, здание коммунального государственного учреждения "№10 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 33-41-77.
Границы: жилые дома микрорайоны Хазар, Астана, Алматы, Болашак сельского округа Батыр.
Избирательный участок № 223

Орталығы: Баянды ауылы, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-72-08.
Шекарасы: Баянды – 3 тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№224 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, 14 квартал, 30 құрылыс, телефон /факс: 8 /7292/ 30-27-83.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Айрақты тұрғын үй массивінің Шапағат көшесінің, №№13, 14, 15 кварталдарының тұрғын үйлері.
№225 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-50-91.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының №№16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 тұрғын үйлері.
№226 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, №1 өндірістік аймақ, №37 ғимарат, телефон /факс: 8 /7292/ 34-00-65.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Темір су, Шағала тұрғын үй массивтерінің, Қаламқас тұрғын үй массивінің №№1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері.
№244 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Тамшалы тұрғын үй массиві, Шолпан көшесі, №1/1А ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 33-34-13.
Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің Тамшалы тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын үй массиві, Әділет көшесі, №732А құрылыс, телефон/факс: 8 /7292/ 34-70-05.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің Маржан тұрғын үй массивінің Арай, Салтанат, Сарыарқа көшелерінің тұрғын үйлері, Болашақ тұрғын массивінің Әділет көшесінің тұрғын үйлері, Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің Береке, Ақеспе, Бесшоқы, Інжу. Шалқар, Маната, Айрақты көшелерінің барлық тұрғын үйлері.

Центр: село Баянды, здание коммунального государственного учреждения "№3 жалпы білім беру орта мектебі" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 46-72-08.
Границы: все дома жилого массива Баянды-3.
Избирательный участок № 224
Центр: село Мангистау, квартал 14, строение 30, телефон/факс: 8 /7292/ 30-27-83.
Границы: жилые дома улицы Шапагат жилого массива Айрақты, кварталов №№13, 14, 15 села Мангистау.
Избирательный участок № 225
Центр: село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа села Мангистау Мунайлинского района" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8 /7292/ 46-50-91.
Границы: жилые дома №№16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 села Мангистау.
Избирательный участок № 226
Центр: сельский округ Атамекен, промышленная зона №1, здание №37, телефон/факс: 8 /7292/ 34-00-65.
Границы: все жилые дома жилых массивов Шагала, Темир су, улицы №№1, 2 жилого массива Каламкас сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 244
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив Тамшалы, улица Шолпан, здание №1/1А, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-13.
Границы: все жилые дома жилого массива Тамшалы сельского округа Атамекен.
Избирательный участок № 245
Центр: сельский округ Баскудык, жилой массив Болашак, улица Адилет, строение №732А телефон/факс: 8 /7292/ 34-70-05.
Границы: жилые дома улицы Арай, Салтанат, Сарыарка жилого массива Маржан, жилые дома улицы Адилет жилого массива Болашак, жилые дома улиц Береке, Акеспе, Бесшокы, Инжу, Шалкар, Маната, Айракты жилого массива Жана коныс сельского округа Баскудык.