Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 54/503 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 4228 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы №53/498 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4212 болып тіркелген) сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 19 мамырдағы №05-10-908 ақпараттық хатының негізінде, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы №50/468 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4125 болып тіркелген, 2020 жылдың 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 863 392,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 573 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 240,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 287 226,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 918 239,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджете сел, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28 мая 2020 года № 54/503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 июня 2020 года № 4228
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 11 мая 2020 года №53/498 "О внесении изменений и дополнений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года №49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4212) и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 19 мая 2020 года №05-10-908, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года №50/468 "О бюджете сел, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4125, опубликовано 30 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного решения на русском языке изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 3 863 392,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 573 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 240,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 287 226,0 тысяч тенге;
2)затраты – 3 918 239,9 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 847,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 847,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 847,9 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 854 316,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округі – 455 918,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округі – 466 924,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округі – 282 170,7 мың теңге;
Баянды ауылы – 200 272,3 мың теңге;
Дәулет ауылдық округі – 216 111,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округі – 459 051,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылы – 773 867,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).

5) дефицит (профицит) бюджета – - 54 847,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 847,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 847,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 2 854 316,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 455 918,8 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 466 924,4 тысячи тенге;
сельского округа Батыр – 282 170,7 тысяч тенге;
села Баянды – 200 272,3 тысячи тенге;
сельского округа Даулет – 216 111,3 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 459 051,1 тысяча тенге;
села Мангистау – 773 867,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).

3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Сарбасов
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 мамырдағы
№54/503 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№50/468 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Сарбасов
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1 к решению
Мунайлинского районного маслихата
от 28 мая 2020 года №54/503
Приложение 1 к решению
Мунайлинского районного маслихата
от 27 января 2020 года №50/468
Бюджет сельского округа Атамекен на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс