Мәслихаттың 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 454 "Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 475 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 8949 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 454 шешіміне (2019 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 244 167 947,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 198 579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 769 128,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25 132,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 237 175 108,5 мың теңге;
2) шығындар – 245 562 751,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5 150 562,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 15 265 048,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 10 114 486,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 208,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 585 574,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 585 574,2 мың теңге.";
4-тармақтың 30-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"30) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 968 "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсiпкерлерге мемлекеттік гранттар беру";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрайымы Е. Смышляева
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Қостанай
облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2019 года № 454 "Об областном бюджете Костанайской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 5 февраля 2020 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 февраля 2020 года № 8949. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2020-2022 годы" от 18 декабря 2019 года № 454 (опубликовано 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 167 947,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 198 579,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 769 128,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 132,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 237 175 108,5 тысячи тенге;
2) затраты – 245 562 751,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 150 562,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 265 048,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 114 486,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 208,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 585 574,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 585 574,2 тысячи тенге.";
подпункт 30 пункта 4 изложить в новой редакции:
"30) предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2019 года № 968 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата Е. Смышляева
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение 1
к решению Костанайского
областного маслихата

1756,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2936747,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9435664,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4497773,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3297487,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1056517,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1575039,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
222622,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
443309,0
261
Облыстың білім басқармасы
1094561,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1022913,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
71648,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
105725,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
105725,0
2
Әлеуметтiк көмек
922955,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
922955,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
922955,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4014936,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3912065,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213389,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1170,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
6594,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
800,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10361,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
31605,0

1756,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2936747,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9435664,9
1
Социальное обеспечение
4497773,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3297487,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1056517,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1575039,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
222622,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
443309,0
261
Управление образования области
1094561,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1022913,0
037
Социальная реабилитация
71648,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
105725,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
105725,0
2
Социальная помощь
922955,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
922955,0
003
Социальная поддержка инвалидов
922955,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4014936,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3912065,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
213389,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1170,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6594,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
800,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10361,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
31605,0

11316,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
12896,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
29163,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9837,0
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
107277,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
13997,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
796480,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4091,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
40385,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
32184938,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1619400,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
5612469,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
4735,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
16000,0
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5906,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
150000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
6800,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3038004,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6089785,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7100000,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
314912,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
226947,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

11316,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
12896,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
29163,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9837,0
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
107277,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
13997,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
796480,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4091,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
40385,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
32184938,0
002
Субсидирование развития семеноводства
1619400,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
5612469,0
018
Обезвреживание пестицидов
4735,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
16000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5906,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
150000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6800,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3038004,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6089785,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7100 000,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
314912,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
226947,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

417457,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1038276,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1038276,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
180257,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
180257,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
180257,0
4
Емханалар
21334,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21334,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
21334,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
92658,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
92658,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
92658,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2628025,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2628025,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
190794,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
158239,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
17951,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
43694,0
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
75000,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1844,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2140503,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5556975,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3944528,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2858938,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
909558,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1374835,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
194166,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

417457,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1038276,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1038276,0
3
Специализированная медицинская помощь
180257,0
253
Управление здравоохранения области
180257,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
180257,0
4
Поликлиники
21334,0
253
Управление здравоохранения области
21334,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
21334,0
5
Другие виды медицинской помощи
92658,0
253
Управление здравоохранения области
92658,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
92658,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2628025,0
253
Управление здравоохранения области
2628025,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
190794,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
158239,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
17951,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
43694,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
75000,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1844,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2140503,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5556975,0
1
Социальное обеспечение
3944528,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2858938,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
909558,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1374835,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
194166,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

2793950,0
4
Әуе көлiгi
5200000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5200000,0
051
Әуе көлігінің инфрақұрылымын дамуы
5200000,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
8091895,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8091895,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74871,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
208774,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4061129,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
3747121,0
13
Басқалар
5363083,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2755695,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2755695,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2556081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
132614,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
37000,0
9
Басқалар
2607388,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
176711,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
149488,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
27223,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
130533,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
130533,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
138773,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
138773,0
261
Облыстың білім басқармасы
245208,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
245208,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

2793950,0
4
Воздушный транспорт
5200000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5200000,0
051
Развитие инфраструктуры воздушного транспорта
5200000,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
8091895,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8091895,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
74871,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
208774,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4061129,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
3747121,0
13
Прочие
5363083,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2755695,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2755695,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
30000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2556081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
132614,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37000,0
9
Прочие
2607388,0
253
Управление здравоохранения области
176711,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
149488,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
27223,0
257
Управление финансов области
130533,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
130533,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
138773,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
138773,0
261
Управление образования области
245208,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
245208,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области