Әкімдіктің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 206 "2020 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 272 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 9385 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "2020 жылға арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі мен субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы" 2020 жылғы 12 маусымдағы № 206 қаулысына (2020 жылғы 15 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9263 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 23-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2,4-Д қышқылы, 630 г/л (2,4-Д этилгесил эфирі, 470 г/л)+ 2,4-Д қышқылы, 160 г/л диметилалкил-амин тұзы)
23
ОКТАПОН СУПЕР, к.э.
литр

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 12 июня 2020 года № 206 "Об утверждении перечня и норм субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги), а также объемов бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2020 год"
Постановление акимата Костанайской области от 18 августа 2020 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 августа 2020 года № 9385. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня и норм субсидий на пестициды, биоагенты (энтомофаги), а также объемов бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2020 год" от 12 июня 2020 года № 206 (опубликовано 15 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9263) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 23, изложить в новой редакции:
"
2,4-Д кислоты, 630 г/л (2,4-Д этилгесиловый эфир, 470 г/л)+ 2,4 -Д кислоты, 160 г/л диметилалкил-аминная соль)
23
ОКТАПОН СУПЕР, к.э.
литр

999,9
";
реттік нөмірі 31-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 39, 40-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
2,4 -Д 2-этилгексил эфирі, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л
39
ТИМСПРЕЙ, с.э.
литр
999,95
40
ПРАЙМУР с.э.
литр
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 40-1-жолмен толықтырылсын:
"
40-1
Этилгексулам-Д. с.э.
литр
999,95
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 89-1, 89-2, 89-3-жолдармен толықтырылсын:
"
89-1
Рид Эвей с.е.
литр

999,9
";
строку, порядковый номер 31, исключить;
строки, порядковые номера 39, 40, изложить в новой редакции:
"
2,4-Д 2- этилгексиловый эфир,452,42 г/л+флорасулам, 6,25 г/л
39
ТИМСПРЕЙ, с.э.
литр
999,95
40
ПРАЙМУР с.э.
литр
";
дополнить строкой, порядковый номер 40-1, следующего содержания:
"
40-1
Этилгексулам-Д. с.э.
литр
999,95
";
дополнить строками, порядковые номера 89-1, 89-2, 89-3, следующего содержания:
"
89-1
Рид Эвей в.р.
литр

682,8
89-2
Сармат экстра 54 % с.е.
литр
89-3
Кунгфу 54 % с.е.
литр
";
реттік нөмірі 100-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 105-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
глифосат, 770 г/кг
105
ТРИУМФ СУПЕР с.д.т.
килограмм
1062,2
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 105-1-жолмен толықтырылсын:
"
105-1
Дракон 77 % с.д.т.
литр
1062,2
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 165-1, 165-2, 165-3, 165-4-жолдармен толықтырылсын:
"
165-1
КАДИМ 240, к.э.
литр

682,8
89-2
Сармат экстра 54 % в.р.
литр
89-3
Кунгфу 54 % в.р.
литр
";
строку, порядковый номер 100, исключить;
строку, порядковый номер 105, изложить в новой редакции:
"
глифосат, 770 г/кг
105
ТРИУМФ СУПЕР в.д.г.
килограмм
1062,2
";
дополнить строкой, порядковый номер 105-1, следующего содержания:
"
105-1
Дракон 77 % в.д.г.
литр
1062,2
";
дополнить строками, порядковые номера 165-1, 165-2, 165-3, 165-4, следующего содержания:
"
165-1
КАДИМ 240, к.э.
литр

235-1
ГЕРМЕС ГРАНД к.э.
литр
1943,9
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 244-1-жолмен толықтырылсын:
"
244-1
Гаур, к.э.
литр
2187,5
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 247-1, 247-2-жолдармен толықтырылсын:
"
247-1
ГАЙТАН к.э.
литр
970,2
247-2
ЗОРРО 330 к.э.
литр
";
реттік нөмірлері 274, 275-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
тифенсульфурон-метил, 750 г/кг
274
КАНОНИР қ.а.с
килограмм
12496,0
275
ХАРМОНИ ПРО, с.д.т
килограмм
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 275-1-жолмен толықтырылсын:
"

235-1
ГЕРМЕС ГРАНД к.э.
литр
1943,9
";
дополнить строкой, порядковый номер 244-1, следующего содержания:
"
244-1
Гаур, к.э.
литр
2187,5
";
дополнить строками, порядковые номера 247-1, 247-2, следующего содержания:
"
247-1
ГАЙТАН к.э.
литр
970,2
247-2
ЗОРРО 330 к.э.
литр
";
строки, порядковые номера 274, 275, изложить в новой редакции:
"
тифенсульфурон-метил, 750 г/кг
274
КАНОНИР с.т.с
килограмм
12496,0
275
ХАРМОНИ ПРО, в.д.г
килограмм
";
дополнить строкой, порядковый номер 275-1, следующего содержания:
"

275-1
ЧЕРОКИ, 75 % с.д.т.
килограмм
12496,0
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 303-1, 303-2, 303-3, 303-4-жолдармен толықтырылсын:
"
303-1
Сальво с.д.т.
килограмм
8932,0
303-2
Барон 750 с.д.т.
килограмм
303-3
Маджестик с.д.т.
килограмм
303-4
ГОЛД ГРАНД, с.д.т.
килограмм
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 311-1-жолмен толықтырылсын:
"
311-1
Пегас супер 7,5 % м.с.э.
литр
1836,8
";
реттік нөмірі 339-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 360-1-жолмен толықтырылсын:
"

275-1
ЧЕРОКИ, 75 % в.д.г.
килограмм
12496,0
";
дополнить строками, порядковые номера 303-1, 303-2, 303-3, 303-4 следующего содержания:
"
303-1
Сальво в.д.г.
килограмм
8932,0
303-2
Барон 750 в.д.г.
килограмм
303-3
Маджестик в.д.г.
килограмм
303-4
ГОЛД ГРАНД, в.д.г.
килограмм
";
дополнить строкой, порядковый номер 311-1, следующего содержания:
"
311-1
Пегас супер 7,5 % э.м.в.
литр
1836,8
";
строку, порядковый номер 339, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 360-1, следующего содержания:
"

467
Данадим Пауэр, к.э.
литр
2175,0
ацетамиприд, 200 г/л+лямбда-цигалотрин, 150 г/л
468
Эспада 350 с.к.
литр
7920,0
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

467
Данадим Пауэр, к.э.
литр
2 175,0
ацетамиприд, 200 г/л+лямбда-цигалотрин, 150 г/л
468
Эспада 350 с.к.
литр
7 920,0
".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов