Әкімдіктің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 302 "Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айкындау туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 356 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 9491 болып тіркелді
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 264-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айкындау туралы" 2018 жылғы 29 маусымдағы № 302 қаулысына (2018 жылғы 27 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7975 болып тіркелген) мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі тақырып жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы";
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 7-жолмен толықтырылсын:
"
7
7-учаске
1
51º29'30"
61º2'30"
5
Жітіқара ауданы
2
51º29'28"
61º2'34"
3
51º29'12"
61º2'27"
4
51º29'14"
61º2'23"
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата от 29 июня 2018 года № 302 "Об определении территорий для старательства по Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 9 октября 2020 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 октября 2020 года № 9491
В соответствии с пунктом 1 статьи 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об определении территорий для старательства по Костанайской области" от 29 июня 2018 года № 302 (опубликовано 27 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7975) следующие изменение и дополнение:
заголовок на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 7, следующего содержания:
"
7
Участок 7
1
51º29'30"
61º2'30"
5
Житикаринский район
2
51º29'28"
61º2'34"
3
51º29'12"
61º2'27"
4
51º29'14"
61º2'23"
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов