Мәслихаттың 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 454 "Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 571 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 9642 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 454 шешіміне (2019 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 267 254 654,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 543 358,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 777 223,2 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25 132,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 262 908 941,5 мың теңге;
2) шығындар – 265 804 522,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 23 135 882,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 40 977 879,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 17 841 997,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 061 753,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 747 502,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 747 502,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы, Қостанай облыстық мәслихаты міндетін атқарушы К. Джаманбалин
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2019 года № 454 "Об областном бюджете Костанайской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 20 декабря 2020 года № 571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 декабря 2020 года № 9642. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2020-2022 годы" от 18 декабря 2019 года № 454 (опубликовано 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 267 254 654,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 543 358,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 777 223,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 132,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 262 908 941,5 тысячи тенге;
2) затраты – 265 804 522,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 135 882,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 977 879,6 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 841 997,6 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 061 753,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 747 502,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 747 502,5 тысячи тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, исполняющий обязанности секретаря Костанайского областного маслихата К. Джаманбалин
Приложение 1
к решению маслихата

11 015,8
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
11 015,8
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
92 710,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
92 710,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
92 710,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 492 831,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 492 831,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
204 264,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
220 016,7
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 376,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
41 613,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
129 300,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 756,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 888 505,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 674 617,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 459 952,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 237 856,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 067 739,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 562 271,4
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
145 612,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
462 233,9
261
Облыстың білім басқармасы
1 074 129,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 003 153,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру
70 976,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
147 966,4
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

11 015,8
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
11 015,8
5
Другие виды медицинской помощи
92 710,0
253
Управление здравоохранения области
92 710,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
92 710,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 492 831,1
253
Управление здравоохранения области
7 492 831,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
204 264,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
220 016,7
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 376,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
41 613,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
129 300,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 756,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 888 505,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 674 617,3
1
Социальное обеспечение
4 459 952,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 237 856,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 067 739,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 562 271,4
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
145 612,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
462 233,9
261
Управление образования области
1 074 129,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 003 153,5
037
Социальная реабилитация
70 976,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
147 966,4
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

2 809,5
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
54 085,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
105 000,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
38 790 977,8
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 958 235,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
7 060 112,2
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
134 582,8
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
6 788,4
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 587 972,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
13 000 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 087 275,6
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
314 912,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
226 947,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 260 095,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 138 443,1
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
11 538,7
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
4 076,0
2
Су шаруашылығы
20 677,6
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
20 677,6
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу

2 809,5
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
54 085,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105 000,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
38 790 977,8
002
Субсидирование развития семеноводства
2 958 235,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
7 060 112,2
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
134 582,8
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 788,4
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 587 972,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
13 000 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 087 275,6
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
314 912,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
226 947,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 260 095,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 138 443,1
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
11 538,7
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 076,0
2
Водное хозяйство
20 677,6
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
20 677,6
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов

993 880,4
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
6 151,3
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
10 795 572,8
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
14 546 586,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 546 586,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
164 250,2
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
97 804,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 329 225,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 955 305,5
13
Басқалар
5 355 388,9
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 166 941,9
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 013 503,2
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
129 754,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 312 503,8
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
524 479,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
16 766,4
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
153 438,7
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
153 438,7
9
Басқалар
2 188 447,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
786 966,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
759 973,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26 993,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
697 329,2
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
697 329,2
261
Облыстың білім басқармасы
327 646,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
327 646,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

993 880,4
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
6 151,3
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
10 795 572,8
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
14 546 586,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 546 586,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
164 250,2
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
97 804,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 329 225,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 955 305,5
13
Прочие
5 355 388,9
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 166 941,9
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 013 503,2
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
129 754,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 312 503,8
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
524 479,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
16 766,4
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
153 438,7
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
153 438,7
9
Прочие
2 188 447,0
253
Управление здравоохранения области
786 966,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
759 973,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26 993,0
257
Управление финансов области
697 329,2
012
Резерв местного исполнительного органа области
697 329,2
261
Управление образования области
327 646,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
327 646,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области

144 048,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 013,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 085,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
15 950,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26 000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
73 457,8
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
73 457,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
133 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
133 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
105 425,6
1
Борышқа қызмет көрсету
105 425,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
105 425,6
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
102 643,1
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 782,5
15
Трансферттер
52 644 532,8
1
Трансферттер
52 644 532,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
52 644 532,8
007
Субвенциялар
36 697 545,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
100 624,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
199 522,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
7 823 646,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 989 670,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
578 525,2
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
23 135 882,0
Бюджеттік кредиттер
40 977 879,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
30 595 685,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 595 685,6

144 048,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
118 013,0
003
Капитальные расходы государственного органа
10 085,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
15 950,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26 000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
73 457,8
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
73 457,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
133 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
133 000,0
14
Обслуживание долга
105 425,6
1
Обслуживание долга
105 425,6
257
Управление финансов области
105 425,6
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
102 643,1
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 782,5
15
Трансферты
52 644 532,8
1
Трансферты
52 644 532,8
257
Управление финансов области
52 644 532,8
007
Субвенции
36 697 545,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
100 624,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
199 522,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
7 823 646,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
6 989 670,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
578 525,2
III. Чистое бюджетное кредитование
23 135 882,0
Бюджетные кредиты
40 977 879,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
30 595 685,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 595 685,6

261
Облыстың білім басқармасы
2 958 624,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 958 624,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 880 065,6
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
14 880 065,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 182 066,9
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10 182 066,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 574 928,6
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 574 928,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 807 859,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 807 859,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
681 591,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
595 982,0
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
85 609,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 126 268,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
6 126 268,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 158 223,0
1
Ауыл шаруашылығы
2 013 740,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
2 013 740,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 013 740,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 144 483,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 144 483,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 144 483,0
13
Басқалар
416 112,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
416 112,0
266
Облыстың кәсiпкерлiк және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
416 112,0
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

261
Управление образования области
2 958 624,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 958 624,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 880 065,6
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
14 880 065,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 182 066,9
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10 182 066,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 574 928,6
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 574 928,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 807 859,0
1
Жилищное хозяйство
6 807 859,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
681 591,0
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
595 982,0
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
85 609,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 126 268,0
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
6 126 268,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 158 223,0
1
Сельское хозяйство
2 013 740,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
2 013 740,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 013 740,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 144 483,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 144 483,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 144 483,0
13
Прочие
416 112,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
416 112,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
416 112,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах