Әкімдіктің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 225 "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 2195 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 9652 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, 62-бабының 6-тармағына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 ақпандағы № 225 қаулысына (2020 жылғы 19 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8976 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление акимата от 6 февраля 2020 года № 225 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 22 декабря 2020 года № 2195. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 декабря 2020 года № 9652. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год" от 6 февраля 2020 года № 225 (опубликовано 19 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8976) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2195 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2020 жылғы 6 ақпандағы
№ 225 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ п/п
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Қостанай қаласы
"Бөбек-Қостанай "балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі"

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 22 декабря 2020 года
№ 2195
Приложение
к постановлению акимата
от 6 февраля 2020 года
№ 225
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер, родительской платы на 2020 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
1
город Костанай
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад "Бобек-Костанай"

38811
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
28
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 2 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
260
36563
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
29
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қостанай қаласы әкімдігінің № 3 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
195
33582
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
30
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қостанай қаласы әкімдігінің № 4 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
240
34390
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
31
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
36831
3 жасқа дейін-13090
3 жастанбастап-15250
32
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 6 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
280
29525
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
33
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 7 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
315
29614
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
34
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 8 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
290
31279
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
35
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
270
31140
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
36
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
29555
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
37
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 12 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
145
34272
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
38
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Қостанай қаласы әкімдігінің № 13 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
155
33608
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
39
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 14 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
285
30599
3 жасқа дейін-13090
3 жастан бастап-15250
40
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 15 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

38811
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
28
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
260
36563
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
29
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
195
33582
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
30
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
240
34390
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
31
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
100
36831
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
32
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 6 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
280
29525
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
33
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
315
29614
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
34
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
290
31279
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
35
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
270
31140
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
36
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
320
29555
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
37
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
145
34272
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
38
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 13 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
155
33608
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
39
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
285
30599
до 3-х лет - 13090 от 3 лет - 15250
40
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"