Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 472 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 9247 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Рудный қаласында Ленин көшесі мен Комсомол даңғылының қиылысында орналасқан келесі:
ортақ пайдаланудағы объектiлерге жер учаскесi арқылы жаяу немесе көлiкпен өту үшін алаңы 0,0316 гектар, 0,0322 гектар, 0,0458 гектар;
инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында алаңы 0,0012 гектар;
коммуналдық желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында алаңы 0,0093 гектар, 0,0094 гектар, 0,0129 гектар, 0,0201 гектар, 0,0451 гектар;
электр желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында алаңы 0,0291 гектар, 0,1465 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Гаязов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 5 июня 2020 года № 472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2020 года № 9247
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Рудненский городской отдел строительства" акимата города Рудного публичный сервитут, расположенный в городе Рудный на пересечении улицы Ленина и проспекта Комсомольский на следующие земельные участки:
площадью 0,0316 гектар, 0,0322 гектар, 0,0458 гектар, для прохода или проезда через земельный участок к объектам общего пользования;
площадью 0,0012 гектар, в целях прокладки и эксплуатации инженерных линий и сетей;
площадью 0,0093 гектар, 0,0094 гектар, 0,0129 гектар, 0,0201 гектар, 0,0451 гектар, в целях прокладки и эксплуатации коммунальных линий и сетей;
площадью 0,0291 гектар, 0,1465 гектар, в целях прокладки и эксплуатации электрических линий и сетей.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел земельных отношений" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов