Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 473 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 9249 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында келесі:
Рудный қаласы, Молодая Гвардия көшесі, 15 мекенжайы бойынша алаңы 1,3819 гектар;
Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 118 мекенжайы бойынша алаңы 1,4777 гектар;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 209 мекенжайы бойынша алаңы 2,4080 гектар;
Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 51 мекенжайы бойынша алаңы 2,1288 гектар;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 93 мекенжайы бойынша алаңы 4,7128 гектар;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 52 мекенжайы бойынша алаңы 5,8315 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Гаязов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 5 июня 2020 года № 473. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2020 года № 9249
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации инженерных линий и сетей на следующие земельные участки:
площадью 1,3819 гектар, по адресу: город Рудный, улица Молодая Гвардия, 15;
площадью 1,4777 гектар, по адресу: город Рудный, улица П. Корчагина, 118;
площадью 2,4080 гектар, по адресу: город Рудный, улица Ленина, 209;
площадью 2,1288 гектар, по адресу: город Рудный, улица Сандригайло Н.Ф., 51;
площадью 4,7128 гектар, по адресу: город Рудный, улица Ленина, 93;
площадью 5,8315 гектар, по адресу: город Рудный, улица Ленина, 52.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел земельных отношений" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов