Мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 380 "Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 425 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 тамызда № 9391 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 380 шешіміне (2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8868 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5572521,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2695371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14274,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19696,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2843180,9 мың теңге;
2) шығындар – 6229834,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1240618,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1251967,8 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11349,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1897930,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2020 года № 380 "О бюджете города Лисаковска на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19 августа 2020 года № 425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2020 года № 9391. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 380 (опубликовано 9 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8868) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5572521,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2695371,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 14274,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19696,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2843180,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6229834,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1240618,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1251967,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11349,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1897930,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1897930,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2020 жылғы 19 тамыздағы
№ 425 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1897930,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 августа 2020 года
№ 425
Приложение 1
к решению маслихата

184 581,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
89 168,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
89 168,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 197,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 048,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 199,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 724,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
304 926,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 508,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 324,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 192,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
132,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 184,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 503,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
4 681,0
2
Әлеуметтiк көмек
255 313,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
255 313,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102 915,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
36 150,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 085,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 158,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24 716,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
19 700,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
13 685,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 904,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40 105,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 105,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

184 581,0
9
Прочие услуги в области образования
89 168,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
89 168,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 197,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44 048,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 199,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 724,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
304 926,0
1
Социальное обеспечение
9 508,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 324,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 192,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
132,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 184,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 503,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
4 681,0
2
Социальная помощь
255 313,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
255 313,0
002
Программа занятости
102 915,0
006
Оказание жилищной помощи
36 150,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 085,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 158,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 716,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
19 700,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 685,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 904,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40 105,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 105,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения