Мәслихаттың 2017 жылғы 3 тамыздағы № 132 "Лисаков қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 454 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 9659 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 70 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 31.08.2021 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексі 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 тамыздағы № 132 шешіміне (2017 жылғы 8 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7189 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата от 3 августа 2017 года № 132 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Лисаковску"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 декабря 2020 года № 454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2020 года № 9659. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 31 августа 2021 года № 70
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 31.08.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Лисаковску" от 3 августа 2017 года № 132 (опубликовано 8 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7189) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы, мәслихат хатшысының м.а. А. Демисенов
Мәслихаттың
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 454 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 3 тамыздағы
№ 132 шешіміне
қосымша
Лисаков қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии, и.о. секретаря маслихата А. Демисенов
Приложение
к решению маслихата
от 14 декабря 2020 года
№ 454
Приложение
к решению маслихата
от 3 августа 2017 года
№ 132
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Лисаковску
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица