Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 283 "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 329 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қарашада № 9580 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 283 шешіміне (2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8905 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128074,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 84,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 115397,0 мың теңге;
2) шығындар – 130029,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59720,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6908,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 52802,0 мың теңге;
2) шығындар – 60488,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 16 января 2020 года № 283 "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 ноября 2020 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2020 года № 9580. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2020-2022 годы" от 16 января 2020 года № 283 (опубликовано 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8905) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 128074,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12593,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 115397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 130029,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 59720,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6908,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10,0 тысячи теңге;
поступлениям трансфертов – 52802,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60488,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. Алтынсарин ауданы Большечураков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40112,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36177,0 мың теңге;
2) шығындар – 40112,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16806,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2210,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14565,0 мың теңге;
2) шығындар – 16806,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтін 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19642,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3042,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16600,0 мың теңге;
2) шығындар – 19642,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округтің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

"5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40112,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3927,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40112,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Димитровского сельского округа Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16806,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2210,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31,0 тысяча теңге;
поступлениям трансфертов – 14565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16806,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19642,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3042,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 16600,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19642,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района на 2020-2022годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қалданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Уразбаева
Мәслихат хатшысы Б. Есмуханов
Мәслихаттың

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Уразбаева
Секретарь маслихата Б. Есмуханов
Приложение 1
к решению маслихата