Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 333 "Амангелді ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 372 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 9055 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 333 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8856 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 287 586,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 368 406,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 380,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 885 300,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 301 037,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 27 972,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 39 765,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11 793,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41 423,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 423,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 333 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 26 марта 2020 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 марта 2020 года № 9055. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2020 - 2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 333 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8856) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 287 586,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 368 406,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 380,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 885 300,2 тысяча тенге;
2) затраты – 4 301 037,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 972,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 765,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 793,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 423,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 423,2 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.