Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 376 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 8913 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың келесі:
"Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Қосағал ауылының жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 наурыздағы № 146 (2014 жылғы 6 мамырда "Әулиекөл" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4660 тіркелген);
"Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Қ.Тұрғынбаев атындағы ауылының жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 наурыздағы № 152 (2014 жылғы 6 мамырда "Әулиекөл" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4666 тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрайымы С. Максютова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17 января 2020 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 января 2020 года № 8913
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
"Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Косагал Аулиекольского района Костанайской области" от 19 марта 2014 года № 146 (опубликовано 6 мая 2014 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4660);
"Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села имени К.Тургумбаева Аулиекольского района Костанайской области" от 19 марта 2014 года № 152 (опубликовано 6 мая 2014 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4666).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата С. Максютова
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев