Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Глебовка ауылы әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 9532 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Глебовка ауылының әкіміШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Денисов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне, коммуналдық тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында, Қостанай облысы Денисов ауданы Глебовка ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 1,8309 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Денисов ауданының Глебовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының Глебовка ауылының әкімі Р. Турганов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Глебовка Денисовского района Костанайской области от 29 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2020 года № 9532
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Глебовка РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Денисовского района" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных сетей на земельном участке общей площадью 1,8309 гектар, расположенном на территории села Глебовка Денисовского района Костанайской области.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Глебовка Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Глебовка Денисовского района Р. Турганов