Жітіқара аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 385 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 9018 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Уразалинов
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2020 жылғы 27 ақпандағы
№ 385 шешіміне
қосымша
Жітіқара аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Шевченковка ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 234 шешімі (2014 жылғы 19 маусымда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4804 болып тіркелген);
2. Мәслихаттың "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тимирязев ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қазандағы № 144 шешімі (2017 жылғы 16 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7299 болып тіркелген);
3. Мәслихаттың "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2017 жылғы 17 қазандағы № 145 шешімі (2017 жылғы 16 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7300 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Житикаринского районного маслихата
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 27 февраля 2020 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2020 года № 9018
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Житикаринского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Уразалинов
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение
к решению маслихата
от 27 февраля 2020 года
№ 385
Перечень некоторых решений Житикаринского районного маслихата утративших силу
1. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Шевченковка Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 234 (опубликовано 19 июня 2014 года в газете "Житикаринские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4804);
2. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Тимирязевского сельского округа Житикаринского района Костанайской области" от 17 октября 2017 года № 144 (опубликовано 16 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7299);
3. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Муктиколь Житикаринского района Костанайской области" от 17 октября 2017 года № 145 (опубликовано 16 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7300).