Мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 221 "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 425 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 9373 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение маслихата от 23 апреля 2014 года № 221 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества города Житикары Житикаринского района Костанайской области"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 июля 2020 года № 425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2020 года № 9373
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 221 шешіміне (2014 жылғы 19 маусымда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4801 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества города Житикары Житикаринского района Костанайской области" от 23 апреля 2014 года № 221 (опубликовано 19 июня 2014 года в газете "Житикаринские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4801) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Шукманова
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2020 жылғы 29 шілдедегі
№ 425 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 23 сәуірдегі
№ 221 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
№ р/т
Көше атауы, көппәтерлі тұрғын үй нөмірі
Өкілдердің саны (адам)
1

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Шукманова
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение
к решению маслихата
от 29 июля 2020 года
№ 425
Приложение
к решению маслихата
от 23 апреля 2014 года
№ 221
Количественный состав представителей жителей улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества города Житикары Житикаринского района Костанайской области
№ п/п
Наименование улицы, номер многоквартирного жилого дома
Количество представителей (человек)
1