Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 8874 болып тіркелді. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 322 шешімімен. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.04.2020 № 322 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26427,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3935,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21306,0 мың теңге;
2) шығындар – 26427,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 21306,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 12513,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 12509,0 мың теңге сомасында.
3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38366,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10236,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25247,5 мың теңге;
2) шығындар – 38366,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 9 января 2020 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2020 года № 8874. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не меняется, решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.04.2020 № 322 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26427,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1186,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3935,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21306,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26427,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Адаевского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 21306,0 тысяч тенге;
2021 год в сумме 12513,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 12509,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38366,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2882,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10236,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25247,5 тысяч тенге;
2) затраты – 38366,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете села Алтынсарино Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:

2020 жылға 15412,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 13012,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 12519,0 мың теңге сомасында.
5. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20297,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20276,0 мың теңге;
2) шығындар – 20297,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.04.2020 № 322 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 14476,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 14160,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 14380,0 мың теңге сомасында.
7. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29778,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 348,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28397,0 мың теңге;
2) шығындар – 29778,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Қамысты ауданы Арқа ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 20869,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 19650,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 19376,0 мың теңге сомасында.
9. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24234,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1586,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5626,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17022,0 мың теңге;
2) шығындар – 24234,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

2020 год в сумме 15412,0 тысяч тенге;
2021 год в сумме 13012,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 12519,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20297,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20276,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20297,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.04.2020 № 322 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 14476,0 тысяч тенге;
2021 год в сумме 14160,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 14380,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29778,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1033,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 348,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29778,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете села Арка Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 20869,0 тысяч тенге;
2021 год в сумме 19650,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 19376,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24234,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1586,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5626,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17022,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24234,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 11252,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 10550,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 10517,0 мың теңге сомасында.
11. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18103,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17816,0 мың теңге;
2) шығындар – 18103,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Қамысты ауданы Дружба ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 12046,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 11658,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 11734,0 мың теңге сомасында.
13. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24905,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 768,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2539,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21598,2 мың теңге;
2) шығындар – 24905,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 13403,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 12121,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 12189,0 мың теңге сомасында.
15. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете села Бестобе Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 11252,0 тысячи тенге;
2021 год в сумме 10550,0,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 10517,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18103,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 287,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17816,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18103,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете села Дружба Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 12046,0 тысяч тенге;
2021 год в сумме 11658,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 11734,0 тысячи тенге.
13. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24905,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 768,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2539,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21598,2 тысячи тенге;
2) затраты – 24905,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Клочковского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 13403,0 тысячи тенге;
2021 год в сумме 12121,0 тысяча тенге;
2022 год в сумме 12189,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 392053,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15476,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 877,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 375700,0 мың теңге;
2) шығындар – 396692,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4639,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4639,5 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 68994,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 94208,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 94296,0 мың теңге сомасында.
17. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде 2020-2021 жылдарға арналған "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық және республикалық бюджеттерден 208329,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін. Оның ішінде облыстық бюджеттен 19485,7 мың теңге сомасында; республикалық бюджеттен 188843,7 мың теңге сомасында.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24502,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1302,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3067,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20133,0 мың теңге;
2) шығындар – 24502,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 407 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2020 жылға 14363,0 мың теңге сомасында;

1) доходы – 392053,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15476,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 877,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 375700,0 тысяч тенге;
2) затраты – 396692,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4639,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4639,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 68994,0 тысяч тенге;
2021 год в сумме 94208,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 94296,0 тысяч тенге.
17. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного и республиканского бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2020-2021 годы в сумме 208329,4 тысяч тенге. В том числе с областного бюджета в сумме 19485,7 тысяч тенге; с республиканского бюджета в сумме 188843,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24502,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1302,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3067,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20133,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24502,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.11.2020 № 407 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Учесть, что в бюджете села Карабатыр Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2020 год в сумме 14363,0 тысячи тенге;

2021 жылға 13625,0 мың теңге сомасында;
2022 жылға 14430,0 мың теңге сомасында.
20. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
21. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№ 302 шешіміне
1-қосымша
Адаевка ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

2021 год в сумме 13625,0 тысяч тенге;
2022 год в сумме 14430,0 тысяч тенге.
20. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2020 год отсутствует.
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 января 2020 года
№ 302
Бюджет Адаевского сельского округа на 2020 год