Әкімдіктің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 32 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 84 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 9209 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 18.11.2021 № 160 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2015 жылғы 2 наурыздағы № 32 қаулысына (2015 жылғы 31 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5427 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г. Бекмухамедов
Әкімдіктің
2020 жылғы 20 мамырдағы
№ 84 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 32 қаулысына
қосымша
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1.
Адай ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Адай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2.
Алтынсарин ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Алтынсарин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3.
Арқа ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Краснооктябрь орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4.
Бестөбе ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Бестөбе орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5.
Дружба ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Дружба негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6.
Қамысты ауылы
"Қамысты ауданының әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қамысты аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратында
7.
Қарабатыр ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Қарабатыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8.
Клочков ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Клочков орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

О внесении изменения в постановление акимата от 2 марта 2015 года № 32 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 20 мая 2020 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 мая 2020 года № 9209. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 18 ноября 2021 года № 160.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 18.11.2021 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 2 марта 2015 год № 32 (опубликовано 31 марта 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5427) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата
от 20 мая 2020 года
№ 84
Приложение
к постановлению акимата
от 2 марта 2015 года
№ 32
Помещения для встреч с избирателями
№ п/н
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1.
село Адаевка
В здании государственного учреждения "Адаевская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района"
2.
село Алтынсарино
В здании государственного учреждения "Алтынсаринская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района"
3.
село Арка
В здании государственного учреждения "Краснооктябрьская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района"
4.
село Бестобе
В здании государственного учреждения "Бестюбинская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района"
5.
село Дружба
В здании государственного учреждения "Дружбинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района"
6.
село Камысты
В здании государственного коммунального казенного предприятия "Камыстинский районный Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Камыстинского района"
7.
село Карабатыр
В здании государственного учреждения "Карабатырская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района"
8.
село Клочково
В здании государственного учреждения "Клочковская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района"