Мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 455 "Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 554 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 9657 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 455 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8887 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 554 042,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 183 961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 548,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 087,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 344 446,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 511 862,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 210 265,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 246 747,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 36 482,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 836,8 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 81 836,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 249 922,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 922,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мынадай мазмұндағы 26), 27), 28), 29), 30), 31) тармақшалармен толықтырылсын:
"26) модульдік ғимараттарды орнатуға;
27) әкімшілік ғимараттардың шатырын ағымдағы жөндеуге;
28) санитарлық - эпидемиологиялық талаптарды сақтау үшін тауарларды сатып алуға;
29) үйде оқитын оқушылар үшін модемдер мен роутерлерді сатып алуға;
30) кезекші сыныптардағы мұғалімдерге еңбекақы төлеуге;
31) қашықтықтан оқытуды ұйымдастыруға.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Ескиндирова
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Г. Балбаева
Қарабалық аудандық
мәслихатының

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 31 декабря 2019 года № 455 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24 декабря 2020 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2020 года № 9657. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2020-2022 годы" от 31 декабря 2019 года № 455 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8887) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 554 042,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 183 961,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 16 548,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9087,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 344 446,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 511 862,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 210 265,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 747,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 482,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 836,8 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 81 836,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 249 922,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 249 922,2 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 26), 27), 28), 29), 30), 31) следующего содержания:
"26) на установку модульных зданий;
27) на текущий ремонт кровли административных зданий;
28) на приобретение товаров для соблюдения санитарно-эпидемиологических требований;
29) на приобретение модемов и роутеров для учащихся обучающихся на дому;
30) на оплаты труда учителям в дежурных классах;
31) для организации дистанционного обучения.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Ескиндирова
Исполняющая обязанности секретаря районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата