Мәслихаттың 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 318 "Қостанай облысы Қостанай ауданы И.Ф. Павлов атындағы ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 479 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 8953 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қостанай ауданы И.Ф. Павлов атындағы ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 318 шешімінің (2018 жылғы 5 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8055 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Павловский
Қостанай аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Б. Бурашев

О признании утратившим силу решения маслихата от 7 сентября 2018 года № 318 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества села имени И.Ф. Павлова Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 февраля 2020 года № 479. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 февраля 2020 года № 8953
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества села имени И.Ф. Павлова Костанайского района Костанайской области" от 7 сентября 2018 года № 318 (опубликовано 5 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8055).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Павловский
Исполняющий обязанности секретаря Костанайского районного маслихата Б. Бурашев