Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 331 "Меңдіқара ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 401 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 9421 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 331 шешіміне (2020 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8862 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 230 836,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 859 028,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 9 498,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 15 132,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 4 347 178,4 мың теңге;
2) шығындар - 6 333 086,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 352 765,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 377 495,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 24 730,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 53 676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 508 691,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 508 691,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Гизбрехт
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Арыков
Меңдіқара аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 331 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 1 сентября 2020 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 сентября 2020 года № 9421. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 331 (опубликовано 5 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8862) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 230 836,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 859 028,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9 498,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 15 132,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 347 178,4 тысяч тенге;
2) затраты - 6 333 086,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 352 765,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 377 495,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 24 730,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 53 676,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 508 691,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 508 691,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Гизбрехт
Секретарь районного маслихата К. Арыков
Приложение
к решению Мендыкаринского
районного маслихата