Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 142 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 9449 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 16.08.2024 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.
2. "Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Меңдіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меңдіқара ауданының әкімі Н. Катарбеков
Әкімдіктің
2020 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 142 қаулысына
қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекен атауы
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
1
Боровское ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Боровской өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесінің ғимаратында
2
Первомайское ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Первомай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Алешинка ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Алешин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Буденновка ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Буденный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Введенка ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Введен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Красная Пресня ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Краснопреснен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Қасқат ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ломоносов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Михайловка ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Теңіз ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Теңіз негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Ұзынағаш ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Оразалы Қозыбаев атындағы Қаратал орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
11
Харьковское ауылы
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Сосна орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 11 сентября 2020 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 сентября 2020 года № 9449. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 16 августа 2024 года № 113
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 16.08.2024 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мендыкаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Мендыкаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мендыкаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мендыкаринского района Н. Катарбеков
Приложение
к постановлению акимата
от 11 сентября 2020 года
№ 142
Помещения, предоставляемые на договорной основе кандидатам для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1
село Боровское
в здании государственного коммунального казенного предприятия "Боровская школа искусств" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района"
2
село Первомайское
в здании государственного учреждения "Первомайская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
3
село Алешинка
в здании государственного учреждения "Алешинская основная школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
4
село Буденновка
в здании государственного учреждения "Буденновская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
5
село Введенка
в здании государственного учреждения "Введенская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
6
село Красная Пресня
в здании государственного учреждения "Краснопресненская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
7
село Каскат
в здании государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
8
село Михайловка
в здании государственного учреждения "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
9
село Тенизовское
в здании государственного учреждения "Тенизовская основная школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"
10
село Узынагаш
в здании государственного учреждения "Каратальская средняя школа имени Оразалы Козыбаева отдела образования акимата Мендыкаринского района"
11
село Харьковское
в здании государственного учреждения "Сосновская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района"